Technical Customer Success Manager

Ahoj od týmu Bizmachine!

Jsme parta nadšenců do dat a technologií, což je asi to nejdůležitější, co bys o nás měl/a vědět. Našim klientům pomáháme rozluštit tajemství dat a trhů, a teď hledáme někoho nového, kdo se k nám přidá do této dobrodružné cesty.

A co vlastně v BizMachine tvoříme? Náš B2B Software-as-a-Service produkt Prospector denně sbírá miliony záznamů o firmách pomocí data engineering a analytických nástrojů a metod (včetně AI). Stovkám firemních zákazníků neustále přinášíme inovace v každodenní práci s daty.

Co hledáme?

Hledáme člověka na pozici Technical Customer Success Manager, nadšence do technologií a týmového hráče. Čti dál, pokud se chceš stát naším odborníkem pro klienty a interní týmy. Tvým denním chlebem bude zajištění bezproblémové integrace a využívání naší platformy.

Co bude tvá náplň práce?

  • Poskytování first level support spolu s týmem CSM se zaměřením na technické dotazy.
  • Podpora zákazníků při integraci jejich systémů CRM pomocí rozhraní BizMachine API.
  • Integrace nástrojů jako jsou make.com, Slack, Pipedrive, Raynet, Appsheet a další, vyvíjení a udržování low-code/no-code řešení.
  • Spolupráce na vývoji produktu pomocí zpětné vazby od zákazníků, ověřování a reportování problémů dev týmu a testování nových funkcí a oprav.
  • Koordinace a delegování interních úkolů v rámci všech týmů firmy (CSM, prodej, dev a data engineering).
  • Vytváření ad-hoc exportů dat pro zákazníky a náš obchodní tým pomocí jazyka SQL.

Co od tebe očekáváme?

Zapálení do technologií a vynikající komunikační dovednosti, dokážeš porozumět problémům uživatelů, strukturovat řešení a efektivně spolupracovat napříč týmy.
Zajímají tě příležitosti k růstu, jako je vedení integračních/automatizačních projektů nebo formování požadavků na vývoj rozhraní API.
Zvládneš zpracovat kvalitní technickou dokumentaci, aby jí naší uživatelé snadno pochopili.
Porozumění rozhraním API REST, formátům JSON/CSV nebo nějaké zkušenosti se softwarovým inženýrstvím jsou výhodou.
Hledáš roli se zaměřením na technickou hloubku a spokojenost zákazníků.
Máš základní zkušenosti s SQL a zvládáš běžnou práci v Excelu.
Čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího, profesionální angličtina.

Proč se připojit k BizMachine?

  • Dynamické a vstřícné prostředí v rostoucím startupu.
  • Příležitosti k profesnímu růstu.
  • Konkurenční plat a benefity.
  • Otevřenou a přátelskou firemní kulturu založenou na vzájemné důvěře - všichni sedíme v jedné kanceláři včetně zakladatelů firmy.
  • Službu u Lékaře.cz pro tebe a tvou rodinu.
  • 5 týdnů dovolené + týden Vánočních prázdnin.
  • Krásné kanceláře v Praga Studios v Karlíně..
  • Teambuilding a firemní akce.

Jsi připraven/a se k nám přidat?

Pošli nám svůj životopis a stručný motivační dopis, ve kterém vysvětlíš, proč bys chtěl/a být součástí BizMachine. Zašli nám i ukázky své práce a ukázaž nám tak svou vášeň pro technologie. Budeme se těšit!

#WeAreBizMachine

Join us!

Let me know about you, send me your CV or LinkedIn profile and I'll get back to you.