Mějte detailní data
o firmách přímo
v Raynetu díky BizMachine Prospectoru

Napojte své Raynet CRM na unikátní databázi firem Prospector 

Využijete tak on-line kukátko do nejpřesnější živé databáze všech českých a slovenských firem, přímo uvnitř vašeho CRM. Raynet a Prospector spojíte na pár kliků. Takže už za 5 minut máte jedinečná data tam, kde je dennodenně potřebujete. 

S Prospectorem získáte detailní profily 7 milionů firem

Prospector udržuje vaše CRM vždy plné aktuálních dat,
a pomáhá nalézat nové obchodní příležitosti


Hygiena dat

Ať už vás zajímají veřejně dostupné kontakty, informace z obchodního a živnostenského rejstříku, registru firemních vozidel, oborových klasifikací či mnoha dalších zdrojů, Prospector vám je všechny nabídne v rámci Raynet CRM. Naše databáze firem využívá více než 100 různých zdrojů dat a denně aktualizujeme, validujeme a pročišťujeme na 5 milionů datových záznamů, takže už nikdy nebude řešit zastaralé informace. 

Obchodní signály

Díky tomu, že naše integrace s Raynetem vám automaticky do CRM přidá i štítky z Prospectoru, stane se z vašeho CRM studnice zajímavých nových obchodních příležitostí. Vytvořte si štítky na zajímavé segmenty trhu (např. firmy, které mají inzerují volná místa pro datové specialisty) a mějte je na očích, kdykoli přibude nová firma s tímto obchodním signálem. 

S pomocí Prospector dat v Raynetu můžete


  • detailně prověřit firmu před vaší obchodní schůzkou
  • mít správné kontakty na firmy (ať již kvůli akvizici či retenci)
  • zjistit, co reálně daná firma dělá a nespoléhat se na mnohdy nepřesnou NACE oborovou klasifikaci

  • prověřit si finanční zdraví zákazníků, dodavatelů či byznys partnerů
  • přesně zacílit vaše marketingové kampaně
  • ověřit velikost trhu i tržní podíl po regionech
  • sledovat změny a novinky u vaší konkurence

  • zmapovat trh pro launch nových produktů a služeb
  • mít data v CRM pravidelně aktualizovaná 

Získejte přístup
k detailním profilům firem přímo uvnitř Raynetu

Základní přehled o vybrané firmě s námi máte k dispozici on-line a za vteřinu. Všechny potřebné informace totiž najdete přehledně na jedné stránce, přímo uvnitř Raynetu. Máme unikátní data, která pohromadě nenajdete nikde jinde - například z registru firemních vozidel, o zahraniční aktivitě či o propojených firmách.

Mějte důležitá obchodní data na první pohled

Víme, že jen data sama o sobě mnohdy nepředají celou informaci. Proto jsme vytvořili naše vlastní indikátory. V pravém panelu jakékoliv firmy přímo v Raynetu tak na první pohled vidíte, jak je aktivní, dostupná, či zda roste. 

Vytvořte si cílený seznam nových firem k oslovení dle více než 40 kritérií

Z naší databáze všech aktivních firem na českém a slovenském trhu si v rámci Prospectoru sami dokážete vytvořit cílené seznamy firem, včetně jejich kontaktů, podle více než 40 kritérií. Patří k nim například obrat a stáří firmy, počet zaměstnanců, indikátory aktivity, dostupnosti a růstu. Můžete využít i data z finančních výkazů, skutečný obor podnikání, geografické pokrytí, počet provozoven, dostupné kontakty, stáří a strukturu registrovaných vozidel, náborové aktivity, rizikové indikátory nebo typ vlastnictví.

Vyzkoušejte Prospector zdarma ještě dnes.

Dostanete od nás přístup do naší databáze i úvodní konzultaci zdarma, aby váš rozjezd
s Prospectorem byl co nejhladší.