Digitální agentury

Potřebujete oslovit nové klienty? 
Chcete svým klientům pomoci lépe cílit jejich B2B kampaně?
Naše data vám pomohou v obou případech.

Najděte si díky našim datům své klienty. Pracujete pro e-shopy a chcete najít ty, které mají velký potenciál růst, mají vysokou návštěvnost, ale do marketingu zatím neinzerují přiměřeně? Chcete vědět, zda mají vlastní marketingové oddělení? S tím vším vám naše data pomohou.

Najděte si své nové klienty

S našimi daty budete přesně vědět, komu a kdy zavolat. Nadefinujte si, jaké klienty chcete oslovit a my vám pomůžeme najít ty, kterým se vaše služby budou hodit. Ukončete navolávání firem naslepo.

Využijte BizMachine a usnadněte si práci.

Oslovte ty správné klienty

S našimi daty můžete mít k dispozici kontakty na rozhodovatele ve firmách, které jsou vašimi vysněnými klienty. Pracujete pro e-shopy? Pomůžeme vám najít ty, které mají velký potenciál růstu, ale do marketingu neinvestují dost. Nebo potřebujete najít zajímavé výrobní firmy ve vašem regionu, které nemají marketingové oddělení. S našimi daty to není žádný problém.

Využijte naše data i pro lepší cílení kampaní svých klientů

Pomocí našich dat můžete lépe cílit i své kampaně. Pomozte i svým klientům najít ty správné leady ve správný čas. Nepotřebujete k tomu žádné další licence. 

Díky naší databázi firem budete na pár kliknutí mít:

Čerstvé kontakty na rozhodovatele

Přesné cílení vašich B2B kampaní

Překvapivé obchodní informace

Jednoduché napojení na vaše CRM

Potřebujete okamžitý přístup k denně aktualizovaným datům o 7 milionech českých, slovenských a německých firem? Využijte náš software.

Přístup k validním a přesným datům z naší databáze firem můžete mít takřka okamžitě.

Jak může BizMachine
pomoci Vaší firmě?

Vyplňte prosím údaje níže, a jeden z našich
konzultantů Vás bude kontaktovat.