Digitální agentury

Potřebujete oslovit nové klienty? 
Chcete svým klientům pomoci lépe cílit jejich B2B kampaně?
Naše data vám pomohou v obou případech.

Najděte si díky našim datům své klienty. Pracujete pro e-shopy a chcete najít ty, které mají velký potenciál růst, mají vysokou návštěvnost, ale do marketingu zatím neinzerují přiměřeně? Chcete vědět, zda mají vlastní marketingové oddělení? S tím vším vám naše data pomohou.

Najděte si své nové klienty

S našimi daty budete přesně vědět, komu a kdy zavolat. Nadefinujte si, jaké klienty chcete oslovit a my vám pomůžeme najít ty, kterým se vaše služby budou hodit. Ukončete navolávání firem naslepo.

Využijte BizMachine a usnadněte si práci.

Oslovte ty správné klienty

S našimi daty můžete mít k dispozici kontakty na rozhodovatele ve firmách, které jsou vašimi vysněnými klienty. Pracujete pro e-shopy? Pomůžeme vám najít ty, které mají velký potenciál růstu, ale do marketingu neinvestují dost. Nebo potřebujete najít zajímavé výrobní firmy ve vašem regionu, které nemají marketingové oddělení. S našimi daty to není žádný problém.

Využijte naše data i pro lepší cílení kampaní svých klientů

Pomocí našich dat můžete lépe cílit i své kampaně. Pomozte i svým klientům najít ty správné leady ve správný čas. Nepotřebujete k tomu žádné další licence. 

Díky naší databázi firem budete na pár kliknutí mít:

Čerstvé kontakty na rozhodovatele

Přesné cílení vašich B2B kampaní

Překvapivé obchodní informace

Jednoduché napojení na vaše CRM

Potřebujete okamžitý přístup k denně aktualizovaným datům o 7 milionech českých, slovenských amaďarských firem? Využijte náš software.

Přístup k validním a přesným datům z naší databáze firem můžete mít takřka okamžitě.

V Médiáři jsme prezentovali, jak umíme pomoci agenturám

Co se v textu dočtete?

  • Naše data můžete pomoci pro vyhledání vhodných klientů pro vaši agenturu. Umíme totiž najít celý pro vás relevatní trh podle vašich kritérií. Když nám řeknete, jak vypadá váš ideální klient, najdeme vám všechny podobné pro vás relevatní firmy.
  • S našimi daty můžete udělat stejnou službu pro své klienty. Pokud tedy pracujete v B2B oboru, můžete naše data použít pro vylepšení cílení direct kampaní vašich klientů. A to bez další speciální licence.

Zajímá vás víc? 

Přečtěte si článek na Médiáři, nebo se nám rovnou ozvěte.

Přečtěte si více o naší práci

Jak může BizMachine
pomoci Vaší firmě?

Vyplňte prosím údaje níže, a jeden z našich
konzultantů Vás bude kontaktovat.