ONLINE WEBINÁŘ

Jak pomocí dat efektivně cílit na e-shopy

Úterý, 6.12.
9:00 - 09:45


Michal Daněk
Business developer

Jakub Vraspír
Business developer & Project manager


Na našem webináři se podíváme na to, jakou o sobě zanechávají e-shopy digitální stopu a jak ji můžete využít, pokud jim nabízíte produkty a služby, či na ně jinak obchodně či marketingově cílíte.

Jaké otázky vám umíme spolehlivě odpovědět? Tak například:

Potřebuji najít kontakty na top 1 000 českých a slovenských e-shopů sestavený podle množství měsíčne odeslaných zásilek.

Potřebujeme rozpoznat e-shopy, které prodávají top selling produkty na našem trhu.

Zajímají nás společnosti, které mají více e-shopů. Máme totiž malý obchodní tým a nechceme, aby obchodníci oslovovali e-shopy náhodně. Potřebujeme efektivně oslovit ty, kdo nám přinesou největší potenciální obraty.


Obsah je vhodný pro manažery a ředitelé obchodních týmů, tak i pro marketéry, které se budeme snažit inspirovat a  přednést ochutnávku komplexnějších řešení, která umí BizMachine nabídnout.

Můžete se těšit na reálné zkušenosti z projektů, příklady práce s daty a překvapivé „insights“ pro e-commerce obchodníky.

Chci se přihlásit na webinář


Díky naší databázi firem budete na pár kliknutí mít:

Čerstvé kontakty na rozhodovatele

Přesné cílení vašich B2B kampaní

Překvapivé obchodní informace

Jednoduché napojení na vaše CRM

Potřebujete okamžitý přístup k denně aktualizovaným datům o 7 milionech českých, slovenských a německých firem? Využijte náš software.

Přístup k validním a přesným datům z naší databáze firem můžete mít takřka okamžitě.

Naši klienti o spolupráci s námi říkaji:

Spolupráci s BizMachine mohu jen doporučit. Vše probíhalo bez problémů. Vždy nám ochotně vyšli vstříc, věděli jsme, jak vývoj či analýza dat probíhá a nemuseli řešit žádnou časovou indispozici. Kdykoliv bylo potřeba řešit jakýkoliv požadavek, v BizMachine jej řešil urgentně a hned. 

— Vladimír Hanák —
Deputy Commercial Director
Veolia Energie ČR

Spolupráci s BizMachine mohu jen doporučit. Pro mě byla implementace rozšíření BizMachine do našeho CRM jeden z nejlehčích a nejužitečnějších projektů vůbec. Celé to netrvalo ani půl roku. Už po měsíci jsme dostali regresní analýzu a první výsledky.

— Petr Procházka —
Obchodní Ředitel
LMC

Celá spolupráce probíhala absolutně bez problémů. I komunikace byla skvělá. Když jsme během projektu zjistili, že naše potřeby jsou trochu odlišné od původního zadání, které jsme tím za pochodu měnili, nebyl s tím na straně BizMachine žádný problém..

— Jakub Hřídel —
Projektový Manažer
Veolia Energie ČR

Na trhu jsme od roku 2016. Za tu dobu jsme si získali důvěru již více než 300 firem.

Mezi naše zákazníky patří lokální SME firmy i globální hráči.
Naše služby denně používá na 1000 uživatelů.

Jak může BizMachine
pomoci Vaší firmě?

Vyplňte prosím údaje níže, a jeden z našich
konzultantů Vás bude kontaktovat.