Commercial Customer Success Manager

O společnosti BizMachine

BizMachine stojí v čele transformace B2B prodeje a marketingu pomocí inovativní sales intelligence a datových služeb. Posilujeme postavení firem v Česku a střední Evropě pomocí poznatků založených na datech podporující jejich růst a úspěch na trhu. Hledáme nadšené lidi, kteří se připojí k naší cestě a pomohou utvářet budoucnost B2B sales intelligence.

Pozice

Jako Commercial Customer Success Manager budeš klíčovým hráčem našeho týmu. Umíš si poradit se zvyšováním spokojenosti zákazníků? Budeš mít na starosti správu, obnovování předplatného a podporu při užívání produktu BizMachine. Staň se oporou obchodního týmu a spolehlivým poradcem pro naše klienty.

Náplň práce

  • Zajištění maximální spokojenosti uživatelů a pomoci jim dosáhnout a rozpoznat hodnotu našeho produktu.
  • Vést zákazníky k novým možnostem využití – vyšší retence, cross-sell a příležitosti k upsellingu.
  • Správa smluv se zákazníky.
  • Působení jako partner pro obchodní diskuse a radit zákazníkům, jak zlepšit jejich prodejní a marketingové procesy B2B za pomoci BizMachine.
  • Sledovat spokojenost uživatelů a koordinovat řešení problémů s týmy prodeje, vývoje a dat.
  • Podpora obchodních týmů v péči o zákazníky.
  • Zodpovídání za obchodní operace u malých až středně velkých zákazníků a poskytování hlubší podpory vybraným účtům.
  • V případě potřeby sdílet odpovědnost týmu CSM s first level support.

Metriky úspěchu

  • Retence zákazníků
  • Vytvoření nových referenčních případů.
  • Míra spokojenosti uživatelů.

      Jak si Tě představujeme?

Výjimečné komunikační dovednosti, týmové myšlení, spolehlivost a smysl pro detail.

Zkušenosti na pozicích zaměřených na zákazníky (např. CSM, podpora, prodej, account management) ve společnosti související s technologiemi.

Zkušenosti v oblasti B2B prodeje nebo marketingu a znalost systémů CRM.

Dobré analytické schopnosti, včetně znalosti programu Excel.

Nadšení pro technologie a schopnost nadchnout uživatele.

Zkušenosti ve společnosti B2B založené na předplatném (SaaS nebo DaaS) jsou velmi žádoucí

Porozumění klíčovým komerčním metrikám CSM (Gross/Net retention, MRR/ARR, NPS) a osvědčeným postupům je výhodou.

Čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího, profesionální angličtina.

Proč se připojit k BizMachine?

  • Dynamické a vstřícné prostředí v rostoucím startupu.
  • Příležitosti k profesnímu růstu.
  • Konkurenční plat a benefity.
  • Otevřenou a přátelskou firemní kulturu založenou na vzájemné důvěře - všichni sedíme v jedné kanceláři včetně zakladatelů firmy.
  • Službu u Lékaře.cz pro vás a vaši rodinu.
  • 5 týdnů dovolené + týden Vánočních prázdnin.
  • Krásné kanceláře v Praga Studios v Karlíně..
  • Teambuilding a firemní akce.

Jsi připraven/a se k nám přidat?

Pošli nám svůj životopis a stručný motivační dopis, ve kterém vysvětlíš, proč bys chtěl být součástí BizMachine. Zašli nám i ukázky své práce a ukázaž nám tak svou vášeň pro technologie. Budeme se těšit!

#WeAreBizMachine

Přidejte se k nám!

Dejte nám o sobě vědět, pošlete nám CV nebo LinkedIn a my se vám ozveme zpět.

Sdílej s námi životopis, portfolio, etc.